1995'ten günümüze 20 yıllık deneyim...


1995 yılından beri ailelere bakıcı ve yardımcı eleman bulma, iş arayan bakıcı ve yardımcı eleman personele ise iş bulma alanında faaliyet gösteriyoruz. Yeni iş yasası gereği 2006 yılında Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü`nden ÖZEL İSTİHDAM BÜROSU İZİN BELGESİ aldık. İstanbul'da Beşiktaş'ta bulunan ofisimizde hizmet vermekteyiz.
Evde bakım, çocuk bakımı, bebek bakımı, hasta bakımı, evde yardım alanında ihtiyaç duyduğu nitelikli, güvenilir, referanslı eğitimli, yabancı dil bilen bakıcı, çocuk bakıcısı, bebek bakıcısı, dadı, hasta bakıcı, çocuk gelişimi mezunu, yaşlı refakatçi, yeni doğan bakıcı, oyun ablası, ev öğretmeni, anne yardımcısı, ev işlerine yardımcı, yatılı bakıcı, gündüzlü bakıcı, ev hizmetli, villa hizmetli, aşçı, ütücü, gibi geniş bir yardımcı eleman kadrosuyla çalışıyoruz. Koçyiğit Danışmanlık İnsan Kaynakları Ltd. Şti. olarak evinizin ve ailenizin personel ihtiyacına uygun, huzurlu, konforlu ve güven dolu bir yaşam sürmeniz için çözümler sunmaktayız.
Firmamız İŞKUR tarafından verilen 143 nolu izin belgesi ile Özel İstihdam Bürosu olarak faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.

© 2018 KOÇYİĞİT DANIŞMANLIK